Personalizacja wnętrza

Personalizacja wnętrza, to sformułowanie czasami spotyka się w kontekście urządzania wnętrz, a rozumie się przez to dostosowanie wnętrza do charakteru, gustu, upodobań użytkownika. Obejmuje to oczywiście również dekoracje, w tym także popularne fototapety. Ta dekoracja, zazwyczaj o dużych wymiarach, znakomicie nadaje się do oddanie tego, co użytkownikowi pomieszczenia w duszy. Motywem na fototapety może być to, co ktoś lubi, czym się interesuje, albo jakie ma hobby.

graffiti

Jeśli ktoś lubi graffiti, to może zaprosić artystę, który namaluje mu piękną grafikę. Niestety farby w aerozolu stosowane do tego rodzaju dzieł nie nadają się do stosowania w pomieszczeniach. A szkoda byłoby rezygnować z tego co nam się podoba, co lubimy i chcemy mieć jako dekorację. Nie musimy rezygnować, możemy zastosować fototapetę z motywem graffiti, wybierając grafikę z galerii – https://fototapety.art/dekoracje/fototapety-graffiti/ . Fototapety drukowane są ekologicznymi farbami wodorozcieńczalnymi, albo z małą ilością nieszkodliwego rozpuszczalnika. Taki motyw fototapety zazwyczaj jest bardzo kolorowy, więc lepiej, żeby reszta wystroju była stonowana. Fototapeta z graffiti jest bardziej odporna na zasłanianie meblami, w przypadku takich motywów nie przeszkadza to nam.

Przyrodę, góry, las, wodę każdy lubi, przynajmniej tak wynika z analizy postów na portalu Instagram lub Facebook. Tak moda i nie ma co z tym walczyć. Tymczasem miejskie krajobrazy są również piękne, tylko czasami tego nie dostrzegamy. Oczywiście przestrzeń miejska musi być prawidłowo zaprojektowana i dobrze utrzymana, tylko wtedy może powstać atrakcyjny miejski krajobraz. Najczęściej fotografowanym miastem jest chyba Nowy Jork, tak przynajmniej można wnioskować z liczby motywów dostępnych do wydruku jako fototapeta – https://fototapety.art/dekoracje/fototapety-nowy-jork/ . Zwykle jest to panorama Manhattanu fotografowana z różnych miejsc, nawet z drugiego brzegi Hudson lub East River. Manhattan to wdzięczny temat, więc fotografowany jest w dzień i w nocy, a czarno białe fotografie maja tyle samo uroku co kolorowe. Bardzo ciekawe są fotografie z ulic Nowego Jorku – ruch uliczny tego miasta jest naprawdę fascynujący.